• image

ŻELBETY

W połowie roku 2014 spółka E.D.S. BUDOWNICTWO rozpoczęła działalność w sektorze konstrukcji budynków w technologii żelbetowej. Od tego momentu intensywnie rozwijaliśmy tą część naszej aktywności biznesowej. Zbudowaliśmy profesjonalny zespół specjalistów – praktyków z wieloletnim doświadczeniem przy wznoszeniu obiektów budowlanych. Dzięki ich umiejętnościom i wiedzy nasze realizacje cechują się wysoką jakością wykonania zleconych robót. Jednocześnie posiadając stałą bazę wyspecjalizowanych pracowników produkcyjnych wykonujemy pracę zgodnie z ustalonymi harmonogramami. Dodatkowo dysponujemy własnymi szalunkami ściennymi oraz stropowymi,  dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować korzystne warunki usługi wzniesienia obiektu budowlanego. Klient zyskuje podwójnie: kompleksową usługę z naszym sprzętem oraz atrakcyjną cenę!

Kolorowy Gocław

W okresie od XI.2015 do XI.2017 roku wykonaliśmy roboty polegające na kompleksowym wykonaniu konstrukcji żelbetowych oraz na wykonaniu elewacji etapów I i II budowy (budynki A, B, D, E, F).

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

Nasi klienci mówią nam, że jesteśmy wyjątkowi z wielu ważnych powodów, w tym:

  • DOŚWIADCZENIE – dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzyskaliśmy znaczącą pozycję w branży współpracując z największymi firmami budowlanymi w Polsce.
  • PROFESJONALIZM – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient.
  • JAKOŚĆ – współpracujemy z dostawcami oferującymi najwyższej jakości materiały i produkty sprawdzonych polskich i światowych marek.

    Żelbety


  • DAMIAN BRZEZIŃSKI – Dyrektor ds. inwestycji budowlanych
  • Tel.: 609 800 821