• image

INWESTYCJE DEWELOPERSKIE

Dynamiczny rozwój E.D.S. BUDOWNICTWO Spółki z o.o. pozwolił jej na otwarcie się na kolejną działalność, tj. inwestycje deweloperskie. Pierwszą taką inwestycją realizowaną przez E.D.S. BUDOWNICTWO Sp. z o.o. jest nowoczesny budynek mieszkalno-usługowy „Przy Bibliotece” usytuowany na zacisznej działce w centrum Mińska Mazowieckiego. Firma E.D.S. BUDOWNICTWO Spółka z o.o. zamierza realizować inwestycje wpisujące się charakterem zarówno w klasycystyczną zabudowę Mińska Mazowieckiego, jak również w jego nowoczesne budownictwo. W planach są także inwestycje mieszkaniowe w Warszawie i okolicach. Chcemy, aby wyróżniały się one elegancją architektury, solidnością wykonania, praktycznością rozwiązań oraz partnerskim podejściem do klienta.

DOBRY ADRES Sp. z o.o. jest spółką- córką powołaną do realizowania działalności deweloperskiej. Spółka ta zakupiła grunt w centrum Cegłowa k/ Mińska Mazowieckiego, gdzie buduje osiedle nowoczesnych bloków mieszkalnych pod nazwą MIASTECZKO CEGŁÓW

Pierwszy blok w MIASTECZKU CEGŁÓW został zasiedlony na przełomie lat 2021/2022, tj. pół roku przed planowanym terminem. Kolejne etapy osiedla w realizacji.

ZAPRASZAMY!

BIEŻĄCE INWESTYCJE    Inwestycje deweloperskie


  • EWA KONCA – Specjalista
    ds. nieruchomości
  • Tel.: 730 55 7777
  • Tel.: 25 749 88 72