Kierownik robót żelbetowych

Opis stanowiska:

  • organizacja robót pracowników oraz podwykonawców na budowie
  • nadzór prac pracowników oraz podwykonawców zgodnie z dokumentacją techniczną, polskimi normami, Prawem Budowlanym, zasadami BHP oraz ppoż.
  • rozliczanie pracowników oraz podwykonawców z wykonywanych robót
  • współpraca z Generalnym Wykonawcą i Inwestorem

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu budowlanym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość procesu wykonywania robót żelbetowych
  • znajomość polskich norm, przepisów Prawa Budowlanego
  • znajomość oprogramowania MS Office oraz programu AutoCAD
  • pracowitość, uczciwość i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez E.D.S. BUDOWNICTWO Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Józefa Piłsudskiego 2 lok. U-1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest E.D.S. BUDOWNICTWO Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Józefa Piłsudskiego 2 lok. U-1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cieśla

Wymagania:

  • umiejętność szalowania ścian oraz słupów z szalunków systemowych (Doka, Peri, Ulma), w szczególności powinien tu posiadać umiejętność rozrysowania (zaprojektowania) sobie szalunku ściennego do szalowanej ściany
  • umiejętność szalowania stropów z szalunków systemowych (szalowanie za pomocą dźwigarów oraz podpór stalowych)
  • brygadzista powinien umieć czytać rysunki (projekt) oraz powinien posiadać umiejętność posługiwania się niwelatorem znajomość języka polskiego w mowie
  • sumienny w wykonywaniu swojej pracy
  • pracowity

Описание опалубщика:

  • умение опалубки стен и колонн из системнщй опалубки (Doka, Peri, Ulma), в частности, он должен иметь навык начертания (проектирования) себе опалубки розетки для обрабатываемой стены
  • возможность опалубки перекрытий из системных опалубок (опалубка балками и стальными опорами)
  • бригадир должен уметь читать технические чертежи (проекты) и должен иметь навыки пользования нивелиром
  • знание польского языка на разговорном уровне будет дополнительным преимуществом
  • добросовестный в выполнении своей работы
  • трудолюбивый

Описание арматурщика:

  • добросовестный
  • бригадир должен уметь читать чертежи и знать польский язык в речи

  • Józefa Piłsudskiego 2 lok. U-1
    05-300 Mińsk Mazowiecki
  • Tel.: 798 779 778
  • Tel.: 25 749 88 72
  • Inwestycje deweloperskie

  • Tel.: 730 55 7777

Pracuj w EDES

Trwa rekrutacja na stanowiska Kosztorysant oraz Kierownik Budowy

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami!